Breaking News: 

a Pannon Kalendárium bloggere szabadságra ment!


Kedves Hűséges Olvasóink!


A Pannon Kalendárium bloggere/szerkesztője július 6. és augusztus 16. között nyári üzemmódra vált. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy:

  • nem frissíti a honlapot,
  • nem tölt fel hétről-hétre cikket, képeket, videókat,
  • nem javít elütést,
  • viszont hűvös szobában sokat pihen, puzzle-kat rak kigyűjti a jókedvet és a fagylaltos pálcikákat.


A honlap ez idő alatt pihen, hűsöl, és megpróbál nem túlmelegedni. 

De nem maradtok magatokra! A háttérben ott dolgozik digitális segítőtársam, "Google Girl",  aki bármikor ajánl:

  • nyári filmeket,
  • programokat,
  • hűsítő ötleteket,
  • vagy legalább egy olyan viccet, amin nem csak ő nevet.


Augusztus 16-án visszatérek, és újra indul a heti tartalomgyártás. Addig is: naptejet fel, kalapot a fejre, mosolyt az arcra! Mindig legyen Nálatok víz, mert a nyarunk ismét forró lesz!