
Breaking
News:
a Pannon Kalendárium bloggere szabadságra ment!
Kedves Hűséges Olvasóink!
A Pannon Kalendárium bloggere/szerkesztője július 6. és augusztus 16. között nyári üzemmódra vált. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy:
- nem frissíti a honlapot,
- nem tölt fel hétről-hétre cikket, képeket, videókat,
- nem javít elütést,
- viszont hűvös szobában sokat pihen, puzzle-kat rak ki, gyűjti a jókedvet és a fagylaltos pálcikákat.
A honlap ez idő alatt pihen, hűsöl, és megpróbál nem túlmelegedni.

De nem maradtok magatokra! A háttérben ott dolgozik digitális segítőtársam, "Google Girl", aki bármikor ajánl:
- nyári filmeket,
- programokat,
- hűsítő ötleteket,
- vagy legalább egy olyan viccet, amin nem csak ő nevet.
Augusztus 16-án visszatérek, és újra indul a heti tartalomgyártás. Addig is: naptejet fel, kalapot a fejre, mosolyt az arcra! Mindig legyen Nálatok víz, mert a nyarunk ismét forró lesz!

